KS Grom Warszawa

Pierwszy awans

Po pierwszym sezonie awansowaliśmy do A klasy. Po spędzeniu trzech sezonów na
tym poziomie rozgrywek przebiliśmy się do Ligi Okręgowej. Tutaj musieliśmy powalczyć cztery sezony i awansowaliśmy do IV ligi. Na jesieni 2015 roku zmieniliśmy nazwę (i herb) na Grom Warszawa.
Obecnie gramy na poziomie KLASY Okręgowej (SENIORZY), grupa Warszawa 1.

Profesjonalne treningi

W ramach naszego klubu prowadzone są profesjonalne treningi piłki nożnej dla dzieci i młodzieży w różnych kategoriach wiekowych. Zajęcia prowadzone są przez licencjonowanych trenerów (UEFA A i UEFA B) posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą.
W naszej pracy skupiamy się na podnoszeniu indywidualnych umiejętności zawodników, zarówno w aspekcie taktycznym, technicznym, jak i motorycznym.

W naszym klubie treningi prowadzone są w następujących rocznikach:

  1. Seniorzy - zespół występuje w lidze okręgowej w grupie 1, grają w nim zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i wielu utalentowanych zawodników o statucie młodzieżowca.
  2. Rocznik 2007/08 - chłopcy grają w rozgrywkach MZPN w kategorii Junior B1, w tej rundzie uzyskali awans do 1. ligi okręgowej. Nabór uzupełniający do zespołu trwa cały czas. Gra w nim wielu utalentowanych zawodników.
  3. Rocznik 2011/12/13 - zajęcia prowadzone są na terenie warszawskiej Białołęki. W zajęciach udział biorą zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. W okresie wiosennym zajęcia tych roczników prowadzone są na boiskach ze sztuczną trawą, a jesienią na boiskach pod balonem i na halach sportowych.
  4. Gromiki (rocznik 2014/15) - zajęcia prowadzone są na terenie warszawskiej Białołęki. W zajęciach udział biorą zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. Treningi są prowadzone w formie rekreacji i zabaw, a na treningach panuje przede wszystkim dobra atmosfera.